Product code: EC2SBW-48S15N
Manufacturer: CINCON
Manufacturer code: EC2SBW-48S15N
Mounting THT
Case DIP
Power 10W
Body dimensions 25.4x25.4x10.2mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 86%