Product code: EC3A12HMS
Manufacturer: CINCON
Manufacturer code: EC3A12HMS
Specification for Converter: DC/DC
Output current 250mA
Mounting SMT
Power 3W
Body dimensions 31.8x20.3x11.4mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 80%