Product code: EC3SB-12D15S
Manufacturer: CINCON
Manufacturer code: EC3SB-12D15S
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Specification for Converter: DC/DC
Output current 500mA
Mounting SMT
Power 15W
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%
Output current 2 500mA