Product code: EC3SB-12S33S
Manufacturer: CINCON
Manufacturer code: EC3SB-12S33S
Specification for Converter: DC/DC
Output current 4A
Mounting SMT
Power 13W
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 85%