Product code: EC3SB-24D12S
Manufacturer: CINCON
Manufacturer code: EC3SB-24D12S
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
Specification for Converter: DC/DC
Output current 625mA
Mounting SMT
Power 15W
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%
Output current 2 625mA