Product code: EC3SB-24S12S
Manufacturer: CINCON
Manufacturer code: EC3SB-24S12S
Specification for Converter: DC/DC
Output current 1.25A
Mounting SMT
Power 15W
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 90%