Product code: EC4BU-24S15A
Manufacturer: CINCON
Manufacturer code: EC4BU-24S15A
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for Converter: DC/DC
Mounting THT
Case DIP6
Power 10W
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87%