Hole and edge shield; polyetylene; L: 10m; natural; C: 4.6mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
ED-016
Manufacturer: KSS WIRING
Manufacturer code:
Product downloads
Specification for Hole and edge shield; polyetylene; L: 10m; natural; C: 4.6mm
| Body material | polyetylene |
| Length | 10m |
| Body colour | natural |
| Panel thickness | 1.2...1.6mm |
| Type of enclosures accessories | hole and edge shield |
| B dimension | 1.6mm |
| A dimension | 0.9mm |
| C dimension | 4.6mm |