Hole and edge shield; polyetylene; L: 10m; natural; C: 5.8mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
ED-032
Manufacturer: KSS WIRING
Manufacturer code:
Product downloads
Specification for Hole and edge shield; polyetylene; L: 10m; natural; C: 5.8mm
| Body material | polyetylene |
| Length | 10m |
| Body colour | natural |
| Panel thickness | 2.4...3.2mm |
| Type of enclosures accessories | hole and edge shield |
| B dimension | 3.2mm |
| A dimension | 1.5mm |
| C dimension | 5.8mm |