Switch PoE Ethernet; unmanaged; Number of ports: 5; 24÷48VDC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
EKI-2525PA-AE
Manufacturer: ADVANTECH
Manufacturer code: EKI-2525PA-AE
Product downloads
Specification for Switch PoE Ethernet; unmanaged; Number of ports: 5; 24÷48VDC
| Supply voltage | 24...48V DC |
| Operating temperature | -10...60°C |
| IP rating | IP30 |
| Kind of connector | RJ45 |
| Enclosure material | metal |
| Series | EKI |
| Height | 140mm |
| Kind of module | unmanaged |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps |
| Power supply | PoE |
| Number of ports | 5 |
| Depth | 95mm |