Spacer sleeve; LED; Øout: 3.9mm; ØLED: 3mm; L: 5mm; black; Mat: PVC
Multiples:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Product code:
ELM 5-5MM
Manufacturer: BIVAR
Manufacturer code: ELM 5-5MM
Product downloads
Specification for Spacer sleeve; LED; Øout: 3.9mm; ØLED: 3mm; L: 5mm; black; Mat: PVC
| Colour | black |
| Version | metric |
| Application | LED |
| Body material | PVC |
| Outside diameter | 3.9mm |
| LED diameter | 3mm |
| Kind of bulb | T1 |
| Type of LED accessories | spacer sleeve |
| Spacer length | 5mm |