Label; slide
Multiples:
80.0
Minimum quantity:
80.0
Product code:
ELS 6/30 MC NE GE
Manufacturer: WEIDMÜLLER
Manufacturer code: ELS 6/30 MC NE GE
Product downloads
Specification for Label; slide
| Operating temperature | -40...100°C |
| Mechanical mounting | slide |
| Colour | yellow |
| Material | polyamide 66 |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Width | 6mm |
| Height | 30mm |
| Type of cable accessories | label |