Lever; Thread len: 50mm; Toggle: adjustable; Slider height: 31mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
ERM.63 P-M6X50-C9
Manufacturer: ELESA+GANTER
Manufacturer code: ERM.63 P-M6X50-C9
Product downloads
Specification for Lever; Thread len: 50mm; Toggle: adjustable; Slider height: 31mm
| Body colour | black |
| Thread length | 50mm |
| Type of mounting element | lever |
| External thread | M6 |
| Lever length | 63mm |
| Knob height | 31mm |
| Kind of toggle | adjustable |
| Handle material | zinc die-cast |