Lever; adjustable; Thread len: 17mm; Lever length: 89mm; GN 101
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
GN 101-25-M10-OS
Manufacturer: ELESA+GANTER
Manufacturer code: GN 101-25-M10-OS
Product downloads
Specification for Lever; adjustable; Thread len: 17mm; Lever length: 89mm; GN 101
| Body colour | orange |
| Thread length | 17mm |
| Type of mounting element | lever |
| Internal thread | M10 |
| Lever length | 89mm |
| Knob height | 63mm |
| Kind of toggle | adjustable |
| Handle material | zinc die-cast |
| Tip material | steel |