Lever; adjustable; 78mm; Handle material: zinc die-cast
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
GN 300.1-78-M12-63-SW
Manufacturer: ELESA+GANTER
Manufacturer code: GN 300.1-78-M12-63-SW
Product downloads
Specification for Lever; adjustable; 78mm; Handle material: zinc die-cast
| Body colour | black |
| Thread length | 63mm |
| Type of mounting element | lever |
| External thread | M12 |
| Lever length | 78mm |
| Knob height | 54mm |
| Kind of toggle | adjustable |
| Plunger material | stainless steel |
| Handle material | zinc die-cast |