Angle bracket; for profiles; Width of the groove: 8mm; W: 28mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
GN 30B-30308-A-AB
Manufacturer: ELESA+GANTER
Manufacturer code: GN 30B-30308-A-AB
Specification for Angle bracket; for profiles; Width of the groove: 8mm; W: 28mm
| Material | aluminium |
| Application | for profiles |
| Width | 28mm |
| Length | 27mm |
| Height | 27mm |
| Kit contents | angle bracket |
| Type of mounting element | angle bracket |
| Width of the groove | 8mm |
| Profile raster | 30mm |