Handle; Mat: aluminium; natural; H: 55mm; L: 141mm; W: 26mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
GN 565-26-128-EL
Manufacturer: ELESA+GANTER
Manufacturer code: GN 565-26-128-EL
Product downloads
Specification for Handle; Mat: aluminium; natural; H: 55mm; L: 141mm; W: 26mm
| Mounting | M8x12 screw |
| Colour | natural |
| Material | aluminium |
| Width | 26mm |
| Length | 141mm |
| Height | 55mm |
| Mounting holes pitch | 128mm |
| Type of mounting element | holder |