Product code: HH-SNW120F308W24-2835/0612
Manufacturer: WISVA OPTOELECTRONICS
Manufacturer code: HH-SNW120F308W24-2835/0612
  • Operating voltage
  • IP rating
  • Version
  • Width
  • Thickness
  • LED colour
  • Min. colour rendering index
  • LED per meter amount
  • Maximum power per meter
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for NEON LED tape; white neutral; 24V; LED/m: 120; 6mm; IP65; 8W/m
Operating voltage 24V DC
IP rating IP65
Version bendable
Width 6mm
Thickness 12mm
LED colour white neutral
Min. colour rendering index 80
LED per meter amount 120
Maximum power per meter 8W/m