Headphones with microphone; black; Jack 3,5mm; 1.2m; 100÷10000Hz
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
HS0057
Manufacturer: LOGILINK
Manufacturer code: HS0057
Product downloads
Specification for Headphones with microphone; black; Jack 3,5mm; 1.2m; 100÷10000Hz
| Kind of connector | Jack 3,5mm |
| Colour | black |
| Impedance | 32Ω |
| Cable length | 1.2m |
| Bandwidth | 100...10000Hz |
| Microphone sensitivity | -40dB |
| Type of PC accessories | headphones with microphone |
| Speaker sensitivity | 99dB |