Conical knob; Dia: 28mm; M10; 12mm; duroplast (PF); black; L: 96mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
I.281/90+X-M10+GH
Manufacturer: ELESA+GANTER
Manufacturer code: I.281/90+X-M10+GH
Product downloads
Specification for Conical knob; Dia: 28mm; M10; 12mm; duroplast (PF); black; L: 96mm
| Body material | duroplast (PF) |
| Length | 96mm |
| Body colour | black |
| Diameter | 28mm |
| Thread length | 12mm |
| Type of mounting element | conical knob |
| External thread | M10 |
| Plunger material | steel |