Conductive foam; ESD; L: 200mm; W: 300mm; D: 5mm; Features: hard
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
IC230
Manufacturer: DONAU ELEKTRONIK
Manufacturer code: IC230
Specification for Conductive foam; ESD; L: 200mm; W: 300mm; D: 5mm; Features: hard
| Colour | black |
| Material | polyetylene |
| Version | ESD |
| Width | 300mm |
| Length | 200mm |
| Thickness | 5mm |
| Features of antistatic elements | hard |
| Type of antistatic accessories | conductive foam |