Antenna
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
L000322-01
Manufacturer: TE Connectivity
Manufacturer code: L000322-01
Product downloads
Specification for Antenna
| Mounting | screw |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Polarisation | linear |
| Length | 150mm |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 1m |
| Type of communications modules accessories | antenna |
| Kind of antenna | BEIDOU, Galileo, GNSS, GPS, WiFi |
| Antenna gain | 6dBi |