Filament lamp: miniature; E10; 12VDC; 200mA; Bulb: spherical; 2.5W
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Product code:
LAMP-EK/12/200
Manufacturer: Goobay
Manufacturer code:
Specification for Filament lamp: miniature; E10; 12VDC; 200mA; Bulb: spherical; 2.5W
| Power | 2.5W |
| Operating voltage | 12V DC |
| Length | 24mm |
| Diameter | 11.5mm |
| Current rating | 200mA |
| Type of lamp | miniature |
| Kind of handle | E10 |
| Kind of bulb | spherical |