Signaller: sound; 75dB; Ø16mm; max.6mm; for soldering; IP40; 24VDC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
LAS1-AF-B/24V
Manufacturer: ONPOW
Manufacturer code: LAS1-AF-B/24V
Product downloads
Specification for Signaller: sound; 75dB; Ø16mm; max.6mm; for soldering; IP40; 24VDC
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -20...55°C |
| IP rating | IP40 |
| Leads | for soldering |
| Body material | plastic |
| Mounting hole diameter | Ø16mm |
| Body colour | black |
| Panel thickness | max. 6mm |
| Illumination | none |
| Sound level | 75dB |
| Sound frequency | 2.3kHz |
| Type of signaller | sound |