Signaller: sound; 80dB; Ø19mm; 1÷10mm; screw terminals; IP50; 360mW
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
LAS1-AGQ-M-220V
Manufacturer: ONPOW
Manufacturer code: LAS1-AGQ-M-220V
Product downloads
Specification for Signaller: sound; 80dB; Ø19mm; 1÷10mm; screw terminals; IP50; 360mW
| Supply voltage | 220V AC |
| Power | 360mW |
| Operating temperature | -20...55°C |
| IP rating | IP50 |
| Leads | screw terminals |
| Body material | stainless steel |
| Mounting hole diameter | Ø19mm |
| Body colour | silver |
| Panel thickness | 1...10mm |
| Illumination | none |
| Sound level | 80dB |
| Type of signaller | sound |