Inductor: wire; SMD; 1812; 180H; 110mA; 3.4Ω; 5MHz; -40÷125°C; ±5%
Multiples:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Product code:
LQH43NH181J03L
Manufacturer: MURATA
Manufacturer code: LQH43NH181J03L
Product downloads
Specification for Inductor: wire; SMD; 1812; 180H; 110mA; 3.4Ω; 5MHz; -40÷125°C; ±5%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.4Ω |
| Case - inch | 1812 |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Series | LQH |
| Operating current | 110mA |
| Case - mm | 4532 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 5MHz |