Inductor: ferrite; SMD; 0603; 22uH; 200mA; 3.12Ω; 15MHz; -55÷125°C
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
LQM18DN220M70L
Manufacturer: MURATA
Manufacturer code: LQM18DN220M70L
Product downloads
Specification for Inductor: ferrite; SMD; 0603; 22uH; 200mA; 3.12Ω; 15MHz; -55÷125°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.12Ω |
| Case - inch | 0603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQM |
| Operating current | 200mA |
| Inductance | 22µH |
| Case - mm | 1608 |
| Resonant frequency | 15MHz |