Holder; technopolymer PP; black; H: 49mm; L: 134mm; W: 25mm; handle
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
M.643 FM/140 B-6
Manufacturer: ELESA+GANTER
Manufacturer code: M.643 FM/140 B-6
Product downloads
Specification for Holder; technopolymer PP; black; H: 49mm; L: 134mm; W: 25mm; handle
| Colour | black |
| Material | technopolymer (PP) |
| Width | 25mm |
| Length | 134mm |
| Height | 49mm |
| Mounting holes pitch | 117mm |
| Hole diameter | 6.4mm |
| Type of mounting element | holder |