Knob; Ć
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
MBT.30B-M6-C5
Manufacturer:
Manufacturer code:
Product downloads
Specification for Knob; Ć
| Version | knurled |
| Body material | technopolymer (PP) |
| Height | 24mm |
| Body colour | black |
| Diameter | 31mm |
| Thread length | 12mm |
| Cap colour | blue |
| Type of mounting element | knob |
| Internal thread | M6 |
| Boss material | brass |