Headphones with microphone; white,red; Jack 3,5mm; headphones
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
MHS-03-WTRD
Manufacturer: GEMBIRD
Manufacturer code: MHS-03-WTRD
Product downloads
Specification for Headphones with microphone; white,red; Jack 3,5mm; headphones
| Kind of connector | Jack 3,5mm |
| Colour | red, white |
| Version | headphones |
| Impedance | 32Ω |
| Cable length | 1.8m |
| Microphone sensitivity | -58dB |
| Type of PC accessories | headphones with microphone |
| Speaker sensitivity | 105dB |