Headphones with microphone; black,red; Jack 3,5mm; headphones
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
MHS-BOS
Manufacturer: GEMBIRD
Manufacturer code: MHS-BOS
Product downloads
Specification for Headphones with microphone; black,red; Jack 3,5mm; headphones
| Kind of connector | Jack 3,5mm |
| Colour | black, red |
| Version | headphones |
| Impedance | 32Ω |
| Cable length | 1.5m |
| Wire colour | red |
| Type of PC accessories | headphones with microphone |
| Speaker sensitivity | 108dB |