Power supply: switched-mode; LED; OUT: 1
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
MINI JOLLY EASY DALI
Manufacturer: TCI
Manufacturer code: MINI JOLLY EASY DALI
Product downloads
Specification for Power supply: switched-mode; LED; OUT: 1
| Supply voltage | 110...127V AC, 220...240V AC |
| Operating temperature | -25...45°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | overheating, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Additional functions | adjustable output current level |
| Maximum power | 25W |
| Efficiency | 86% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | spring-loaded terminals |