Lamp: LED light panel; 4000(typ)K; IP20; Colour: white; 36W; 230VAC
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
MLGUGR66344KZ
Manufacturer: EATON ELECTRIC
Manufacturer code: MLGUGR66344KZ
Product downloads
Specification for Lamp: LED light panel; 4000(typ)K; IP20; Colour: white; 36W; 230VAC
| Operating voltage | 230V AC |
| IP rating | IP20 |
| Colour | white |
| Dimensions | 595x595mm |
| Power consumption | 36W |
| Type of lamp | LED light panel |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |