MPB125-2012G
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
MPB125-2012G
Manufacturer: BEL
Manufacturer code: MPB125-2012G
Specification for MPB125-2012G
| Output current | 10.5A |
| Mounting | on panel |
| Power | 125W |
| Type of power supply | switched-mode |
| Output voltage | 12V |
| Insulation voltage | 3kV |
| Efficiency | 85% |
| Output current 2 | 500mA |
| Number of outputs | 2 |
| Electrical connection | terminal block |
| Kind of power supply | AC/DC, open |
| Conform to the norm | CE |