Fixing clamp; ØBundle : 38.1÷41mm; W: 13mm; steel; Man.series: SL
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
MPC-LKD1522
Manufacturer: MPC INDUSTRIES
Manufacturer code: LKD1522
Product downloads
Specification for Fixing clamp; ØBundle : 38.1÷41mm; W: 13mm; steel; Man.series: SL
| Width | 13mm |
| Panel cutout diameter | 6.5mm |
| Standard | W1 |
| Cover material | EPDM |
| DIN standard | 3016 |
| Type of cable accessories | fixing clamp |
| Bundle diameter | 38.1...41mm |
| Holder material | steel |