Fixing clamp; ØBundle : 54mm; W: 12mm; steel; Cover material: EPDM
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
MPC-LKD15412
Manufacturer: MPC INDUSTRIES
Manufacturer code: LKD15412
Product downloads
Specification for Fixing clamp; ØBundle : 54mm; W: 12mm; steel; Cover material: EPDM
| Width | 12mm |
| Panel cutout diameter | 5.3mm |
| Standard | W1 |
| Cover material | EPDM |
| DIN standard | 3016 |
| Type of cable accessories | fixing clamp |
| Bundle diameter | 54mm |
| Holder material | steel |