Crank; polyamide; Ømount.hole: 6mm; Holder length: 50mm
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
MT.80
Manufacturer: ELESA+GANTER
Manufacturer code: MT.80
Product downloads
Specification for Crank; polyamide; Ømount.hole: 6mm; Holder length: 50mm
| Mounting | push-in |
| Body material | polyamide |
| Body colour | black |
| Panel cutout diameter | 6mm |
| Type of mounting element | crank |
| Holder length | 50mm |
| Internal parts material | steel |
| Arm length | 105mm |