Product code: N015120TB3PZ
Manufacturer: IPIXEL LED
Manufacturer code: N015120TB3PZ
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Version
  • Width
  • Thickness
  • LED colour
  • Conform to the norm
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for NEON LED tape; RGB; 12V; 15mm; IP65; 10W/m; Thk: 15mm; bendable
Operating voltage 12V DC
Operating temperature -40...50°C
IP rating IP65
Version bendable
Width 15mm
Thickness 15mm