Industrial module: industrial computer; 9÷30VDC; -20÷70°C; IP65
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
OMNI-2155HTT-BT-A1-1013
Manufacturer: ALLEN
Manufacturer code: OMNI-2155HTT-BT-A1-1013
Specification for Industrial module: industrial computer; 9÷30VDC; -20÷70°C; IP65
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 9...30V DC |
| Operating temperature | -10...55°C |
| IP rating | IP65 from the front |
| Interface | RS232, RS422, RS485 |
| Display resolution | 1366x768 |
| Screen size | 15.6" |
| Connection | D-Sub, SMA |