Industrial module: industrial computer; Man.series: OMNI
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
OMNI3105HTTBTA4101
Manufacturer: ALLEN
Manufacturer code: OMNI-3105HTT-BT-A4-1012
Specification for Industrial module: industrial computer; Man.series: OMNI
| Mounting | on panel |
| Supply voltage | 9...30V DC |
| Operating temperature | -10...60°C |
| IP rating | IP65 from the front |
| Interface | RS232, RS422, RS485 |
| Display resolution | 800x600 |
| Screen size | 10.4" |
| Connection | D-Sub, SMA |