Product code: OSW4XA5141R-150MA
Manufacturer: OPTOSUPPLY
Manufacturer code: OSW4XA5141R-150MA
  • Mounting
  • Terminal pitch
  • Number of terminals
  • Luminosity
  • LED colour
  • LED lens
  • Front
  • LED diameter
  • Colour temperature
  • LED current
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LED
Mounting THT
Terminal pitch 2.5mm
Number of terminals 2
Luminosity 50000...60000mcd
LED colour white cold
LED lens transparent
Front convex
LED diameter 5mm
Colour temperature 5500-6500(typ)-8500K
LED current 150mA