Enclosure: for remote controller; X: 44mm; Y: 56mm; Z: 14mm; grey
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
OV-IP/1.36
Manufacturer: TEKO
Manufacturer code: OV-IP/1.36
Product downloads
Specification for Enclosure: for remote controller; X: 44mm; Y: 56mm; Z: 14mm; grey
| IP rating | IP65 |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Version | with battery compartment |
| Dimension Y | 56mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 44mm |
| Dimension Z | 14mm |
| Number of buttons | 1 |
| Actuator colour | black |