Enclosure: for remote controller; X: 66mm; Y: 124mm; Z: 23mm; ABS
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
OVO-1.7
Manufacturer: TEKO
Manufacturer code: OVO-1.7
Product downloads
Specification for Enclosure: for remote controller; X: 66mm; Y: 124mm; Z: 23mm; ABS
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Version | hollowed area for foil keypad, with battery compartment |
| Dimension Y | 124mm |
| Body colour | light grey |
| Dimension X | 66mm |
| Dimension Z | 23mm |
| Number of buttons | 0 |