Enclosure: for remote controller; X: 36mm; Y: 58mm; Z: 13mm; ABS
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
P-31G/GR
Manufacturer: MASZCZYK
Manufacturer code: P-31G/GR
Specification for Enclosure: for remote controller; X: 36mm; Y: 58mm; Z: 13mm; ABS
| IP rating | IP20 |
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Dimension Y | 58mm |
| Body colour | light grey |
| Dimension X | 36mm |
| Dimension Z | 13mm |
| Number of buttons | 4 |
| Actuator colour | green |