Spectrum analyzer; Band: 10M÷1,5GHz; In.imp: 50Ω; 9kHz÷1.5GHz
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
P 4130-1
Manufacturer: PEAKTECH
Manufacturer code: P 4130-1
Product downloads
Specification for Spectrum analyzer; Band: 10M÷1,5GHz; In.imp: 50Ω; 9kHz÷1.5GHz
| Supply voltage | 100...240V AC |
| Interface | LAN, RS232, USB, VGA |
| Dimensions | 365x155x300mm |
| Frequency | 9kHz....1.5GHz |
| Display resolution | 800x480 |
| Input impedance | 50Ω |
| Kind of input connector | N female |
| Kind of output connector | N female |
| Trigger | video signal |
| Standard equipment | mains cable, USB cable, user's manual |
| Type of meter | spectrum analyzer |