Enclosure: desktop; ABOX; X: 400mm; Y: 230mm; Z: 86.5mm; ABS; grey
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
P33020104
Manufacturer: RETEX
Manufacturer code: P33020104
Product downloads
Specification for Enclosure: desktop; ABOX; X: 400mm; Y: 230mm; Z: 86.5mm; ABS; grey
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | desktop |
| Version | with panel |
| Dimension Y | 230mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 400mm |
| Dimension Z | 86.5mm |
| Panel material | aluminium |
| Panel colour | natural |