Enclosure: desktop; ABOX; X: 268mm; Y: 185mm; Z: 117.5mm; ABS; black
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
P33020113
Manufacturer: RETEX
Manufacturer code: P33020113
Product downloads
Specification for Enclosure: desktop; ABOX; X: 268mm; Y: 185mm; Z: 117.5mm; ABS; black
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | desktop |
| Version | with panel |
| Dimension Y | 185mm |
| Body colour | black |
| Dimension X | 268mm |
| Dimension Z | 117.5mm |
| Panel material | aluminium |
| Panel colour | natural |