USB power supply; USB A socket,USB A QC 3.0,USB C socket
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
PA0330
Manufacturer: LOGILINK
Manufacturer code: PA0330
Product downloads
Specification for USB power supply; USB A socket,USB A QC 3.0,USB C socket
| Mounting | on panel, screw |
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Power | 30W |
| Colour | black |
| Cable length | 150mm |
| Current rating | 10A |
| Kind of input connector | wires |
| Kind of output connector | USB A socket, USB C socket |
| Car audio accesories version | with cover |