PA2050.782NL
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
21.0
Product code:
PA2050.782NL
Manufacturer: YAGEO
Manufacturer code: PA2050.782NL
Specification for PA2050.782NL
| Mounting | SMD |
| Resistance | 5.1mΩ |
| Operating temperature | -40...130°C |
| Tolerance | ±10% |
| Height | 12.2mm |
| Inductance | 7.8µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 18A |