Common mode; SMD; 382uH; ±35%; -40÷125°C; W: 12.7mm; H: 5.6mm; 18mΩ
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
PA2743NL
Manufacturer: PULSE
Manufacturer code: PA2743NL
Product downloads
Specification for Common mode; SMD; 382uH; ±35%; -40÷125°C; W: 12.7mm; H: 5.6mm; 18mΩ
| Mounting | SMD |
| Max. operating current | 3.3A |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±35% |
| Width | 12.7mm |
| Length | 12.9mm |
| Height | 5.6mm |
| Type of inductor | common mode |